Kullanımı Kolay ve Ücretsiz Canlı Destek Yazılımı

Özellikler Kullanımı Kolay ve Ücretsiz Canlı Destek Yazılımı ile web sitenize ekleyeceğiniz Javascript kod ile ziyaretçilerinizle canlı olarak mesajlaşarak onlara destek sunabilirsiniz. Ayrıca Sitenizdeki ziyaretçileri canlı olarak izleyebilir ve kullanıcılarınızla etkileşime geçebilirsiniz.

Hemen kayıt olup kullanmaya buradan başlayabilirsiniz.

Canlı Bildirimler

Sitenizdeki ziyaretçileri canlı olarak izleyebilir ve kullanıcılarınızla etkileşime geçebilirsiniz.

Raporlar

Deskprobe’un gelişmiş raporları sayesinde, yardım hattınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Ekranlar

Sitenizin tasarımına uygun görüşme ekranları hazırlayabilir ve özelleşmiş butonlar oluşturabilirsiniz.

Özelikleri Dilediğiniz Gibi Tasarlayın

Customizer3

Özelleştirilebilir Görüşme Ekranı

Deskprobe Help Desk’in özelleştirme ayarları sayesinde sitenizdeki görüşme penceresi tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz. Tüm elementlerin renklerini ve yazı karakterlerini kolaylıkla güncelleyebilir, üstelik değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak önizleme penceresinden anında görüntüleyebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Kendi Butonlarınızı Yükleyin

Siteniz için en uygun görüşme butonunu kütüphanemizde bulunan onlarca tasarım arasından seçebilirsiniz. Eğer hiçbiri sitenize uygun değilse, kendi butonunuzu hazırlamak da çok kolay. Bu özellik için tek yapmanız gereken buton tasarım ekranını kullanarak yeni bir buton hazırlamak. İsterseniz mobil siteniz için de farklı bir buton kullanabilirsiniz!

Özellikler | Kullanımı Kolay ve Ücretsiz Canlı Destek Yazılımı
OperatorMessage

Karşılama Mesajlarınızı Yönetin

Canlı görüşmelerinizdeki açılış ve kapanış mesajlarını değiştirebilir ve size özel hale getirebilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken yönetim paneline giriş yapıp istediğiniz mesajı özellştirme ekranında oluşturmak!

Takip Edin ve Raporlayın

Ziyaretçileriniz Hangi Ürünlere Bakıyor?

Ziyaretçilerinizin geçmiş hareketlerini görüntüleyerek hangi ürün ve servisler ile ilgilendiklerini belirleyebilir ve daha verimli bir canlı destek hizmeti sunabilirsiniz. Bu hem siz hem de müşterileriniz için vakit kazancı olacaktır. Help Desk’in ziyaretçi modülü ile tüm bu analizler artık çok kolay!

HistoryHero
Report

Hangi Görüşmeleriniz Daha Yardımcı Oluyor?

Help Desk’in raporlama araçları sayesinde geçmiş görüşmelerinizi görüntüleyebilir ve detaylı raporlar alabilirsiniz. Bu sayede operatörlerinizin verimliliğini ve departmanlarınızın destek ihtiyaçlarını belirleyebilirsiniz.Daha verimli bir destek hattı, daha az maliyet demektir.

Ziyaretçileriniz Siztenizde Hangi Yolları İzliyor?

Ziayretçilerinizin hangi aşamalardan geçerek sitenizden ayrıldığını ve gezinme alışkanlıklarını görüntüleyebilirsiniz. Böylece potansiyel müşterilerinizi kaybetmez ve yatırım geri dönüş hızınızı arttırabilirsiniz. Help Desk’in geçmiş modülü ile yol analizi artık bir tıkla elinizin altında!

Path

Sistemleriniz ile Entegre Edin

Implementation3

Kolay sistem entegrasyonu

Help Desk’i sitenize ya da uygulamanıza entegre etmek çok kolay. Tek yapmanız gereken sizin için oluşturulmuş javascript kod bloğunu sitenize kopyalamak. Geri kalan tüm değişiklikleri ve özelleştirmeleri yönetim panelinden yapabilirsiniz. Deskprobe Help Desk ile dakikalar içerisinde sitenizde canlı destek hizmeti vermeye başlayabilirsiniz!

Zengin API ve Web Servisler

Raporlarınızı ve analizlerinizi,kullandığınız diğer yazılımlara aktarabilirsiniz. Help Desk’in kullanımı basit REST API’leri ve web servisleri ile bu entegrasyonları yapmak çok kolay!

API
Alert

Alarm Bildirimi ve Gerçek Zamanlı Servisler

Hangi ziyaretçilerinizin yardıma ihtiyacı olduğunu biliyor musunuz? Help Desk sizin için ziyaretçi hareketlerini analiz ederek yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü ziyaretçileriniz ile ilgili bildirimler sunar. Bu özellik bildirimlerin size ziyaretçileriniz ile daha verimli bir iletişim kurma imkanı sağlar. Daha verimli bir canlı destek size zaman kazandıracaktır.

Siz de Kayıt Olun!